Media o nas

etransport.pl

Aplikacja ta pomaga kierowcom, podróżującym po głównych polskich drogach, informując ich o tym, gdzie wzdłuż trasy znajdują się parkingi, stacje benzynowe oraz jakie udogodnienia są na nich dostępne. Oznaczono w niej lokalizacje oraz opisano ponad 1700 miejsc, znajdujących się wzdłuż wszystkich autostrad, dróg ekspresowych oraz najważniejszych dróg krajowych.

> Czytaj więcej

MotoMerkury

Autostrady Polska to nowa aplikacja na smartfony. Wymyślona przez Radosława Radziszewskiego (naszego słuchacza i informatora z dróg Wielkopolski
Jak działa aplikacja i do czego może się przydać – dziś mówiliśmy o tym w Moto Magazynku. Więcej: www.autostradypolska.pl

> Czytaj więcej

200 kilometrów ekspresówki, brak stacji paliw. „Codziennie ratujemy takich z pustym bakiem”

http://www.tvn24.pl/

Nową S8 z Łodzi do Wrocławia można dojechać w dwie godziny. Niestety, po drodze nie ma ani jednej stacji benzynowej. – Codziennie jeździmy do takich, co im brakuje w baku. Trzeba ich ratować – mówią właściciele auto-pomocy. Podobna „paliwowa pustynia” jest na A4 koło Tarnowa.

> Czytaj więcej

Lukoil Polska

Zanim wyruszysz w podróż pobierz aplikację Autostrady Polska lub odwiedź http://autostradypolska.pl/ Zaznacz interesujące Cię usługi na parkingach i ciesz się komfortem podróżowania.

> Czytaj więcej